GET YOUR BADGE NOW FOR FAST-TRACK ENTRY
07-09, AUG, 2024, Istanbul Expo Center

Bilbec Jeans sokak stilinin özgünlüğünü ve çeşitliliğini kutlama misyonuyla burada!


Bu kapsamda sadece giyim ürünleri üretmekle kalmıyor, renkli yaşam tarzı ve benzersiz bir ifade biçimini destekleyen markamızla Street Wear kültürünü sürdürüyoruz.


Street Wear bir giyim tercihinin ötesinde yerleşik bir kültür ve hareketli bir topluluk olarak öne çıkar. Bu benzersiz moda anlayışı sokağın kendisi gibi çeşitli ve dinamik bir dünya yaratır. Markamızla bu eşsiz kültürün bir parçası olmanın ve ona katkıda bulunmanın heyecanını taşıyoruz. Tasarım ve üretim süreçlerimizi, belirlediğimiz müşteri memnuniyeti hedef ve prensiplerimiz doğrultusunda durmadan geliştiriyoruz! Koleksiyonlarımızı özgünlük ve özgürlük değerleri üzerine inşa ederken üretimlerimizle insanların kendi hikayelerini anlatmalarına olanak sağlıyoruz.


Herkes için sokak stilinin nabzını tutuyor, bu yolla farklı kültürlerden ve yaş gruplarından tarz tutkunlarına ulaşmayı amaçlıyoruz. Tüm enerjimiz ve heyecanımızla bu benzersiz moda anlayışına yeni bir perspektif kazandırmaya kararlıyız. İnovasyon ve tasarım konusunda günden güne gelişiyor, geleceğin kreatif moda adresi olarak sürpriz ve yaratıcı ürünler sunmayı hedefliyoruz.


Siz de bu yolculuğun bir parçası olun ve bizimle sokak modasının heyecan verici dünyasını keşfedin!

CONTACT NOW
This field is required
This field is required
This field is required
This field is required
ADDRESS
Head Office

Merkez Mah. Arkın Sk. No:11 Güngören
/ İstanbul