GET YOUR BADGE NOW FOR FAST-TRACK ENTRY
07-09, AUG, 2024, Istanbul Expo Center

1980 yılında kurulmuş olan Big Lesson Tekstil bayan hazır giyim perakendeciliği yaparak faaliyete geçmiştir. 1980 yılında Big Lesson Wholesale markalarının dahil olmasıyla birlikte marka portföyü de genişlemiş ve ilk toptan mağazasını Merter de açmıştır.Son yıllarda ihracatı bünyesine katarak dünyanın tüm noktalarına ürün gönderme başarısı elde etmiştir.


Big Lesson Plus Size 'ölçüsüz şıklık' sloganıyla , büyük beden kadınları çağın modasına uygun giydirmeyi kendine misyon edinmiş bir markadır. Beden ölçüsünü sınırlandırmadan özgürce ruhunu yansıtabileceği her kadının bakımlı, şık, stil sahibi görünebileceğinin altını çizerken, koleksiyonlarımızda günlük şıklığınızı oluşturacak zengin alternatiflere de yer vermektedir.


 Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir mantığıyla, markamızı ve kalitemizi en üst düzeye çıkarabilmenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olup, hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.


Şirket temel felsefesi olarak; güvene dayalı, kaliteli üretim anlayışı içerisinde, zengin ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyetini esas alır. Firma, sağlam alt yapısıyla birlikte büyürken global bir marka olma yolunda, büyük bir heyecan ve şevkle yoluna devam etmektedir.


1980 yılında tasarım ve üretim tesisini kuran olarak, özellikle son 10 yılda büyük bir hızla büyüyerek, temelini oluşturan vizyonu, misyonu ve kurum kültürü özellikleriyle Türkiye' nin Moda Bayan Giyim Pazarında öncü olma niteliği taşır.


CONTACT NOW
This field is required
This field is required
This field is required
This field is required
ADDRESS
Head Office

Nişanca Mah. Nişanca Bostanı Sk. 47/A 34130 Laleli/Fatih/İstanbul Türkiye
/ İstanbul

Branch / BİG LESSON

Mehmet Nesih Özmen, Çınar Sokağı No:22 D:21, 34173 Güngören, 34173 Göngören/İstanbul
Güngören / İstanbul