GET YOUR BADGE NOW FOR FAST-TRACK ENTRY
07-09, AUG, 2024, Istanbul Expo Center

BİZ KİMİZ?

Firmamız 1994 yılında nitelikli üretim ve satış faaliyetleri ile sektöre adım atmıştır. Sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış olan firmamız, üretim ve satış faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir.

Mağazalarımız ve online satış kanallarımız sayesinde, perakende ve toptan satış yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimizle sürekli etkileşim halindeyiz, ihtiyaçlarını anlıyor ve ele alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretici ve satıcı olduğumuz hazır giyim sektöründe görünen yüzümüz olan ALLDAY markası ile 2011 yılından bu yana yenilikçi tutumumuz ve ürün kalitemizle hızla büyüyoruz.

İşini tutkuyla yapan ekibimizle, "Geleneksel ve Modern"i bir araya getirdiğimiz çizgimizde, özgün tasarımlarımızla, mümkün olduğunca doğal içerikler kullanarak, kaliteli kumaş ve aksesuarlarla, kadınlara özgü, konforlu ve her gün kullanılabilecek modeller üretiyoruz.

Modanın mimarı olan, sektöre farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerleyen ALLDAY, kadın giyim dünyasına sadece zarafeti değil, aynı zamanda değer katarak, sektöre genç, dinamik, enerjik ve modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına mağazalarımız ile hizmetimize devam ediyoruz.

Toptan sipariş vermek için www.toptanallday.com sitemizden özenle ürettiğimiz ürünlerimize ulaşabilir, üyelik oluşturarak sipariş verebilirsiniz. İstanbul Merter'deki toptan satış mağazamızı da ziyaret edebilirsiniz.

CONTACT NOW
This field is required
This field is required
This field is required
This field is required
ADDRESS
Head Office

MERKEZ: GÜLTEPE MAH.TOKGÖZ SOK. NO:1 BEŞYOL/K.ÇEKMECE/İST.
/ İstanbul