ÖNCELİKLİ GİRİŞ İÇİN YAKA KARTINIZI HEMEN ALIN
07-09, AĞUSTOS 2024, İstanbul Fuar Merkezi

Hakkımızda

İSTANBUL FASHION CONNECTION
HAZIR GİYİM VE MODA FUARI

Rengârenk, modaya uygun bir fuar deneyimi... Takvimlerinize bu tarihi not alın
07-09 Ağustos 2024
KEŞFEDİN
IFCO fuarı 07-09 Ağustos 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek
Hazır giyim sektörünün yıllardır özlemini çektiği uluslararası fuar olan İstanbul Fashion Connection Fuarı'na ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. İHKİB, Türk tasarım firmaları, acenteleri ve tasarım ofisleri ile dünyanın dört bir yanından alıcılar ve markalar arasında uzun ömürlü köprüler kuracak bu küresel fuarı takdim etmekten gurur duymaktadır.
İstanbul Fashion Connection Fuarı'nda özellikle dijital dönüşüm, akıllı giyim, teknik tekstiller ve sürdürülebilirlik konularında tasarım, etkileşim ve deneyimi bir araya getirecek trend alanları, seminerler, atölyeler ve defileler bulacaksınız.
​​07-09 Ağustos'ta! İstanbul’da.
FUAR ALANI
Toplam 35.000 metrekarelik alanda gerçekleşecek olan fuarın katılımcıları, özellikle AB Ülkeleri, İngiltere, Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika ve Orta Doğu olmak üzere çok sayıda bölgeden gelen binlerce firmanın satınalma heyetleri ile bir araya gelecekler.
07-09 Ağustos 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Hazır Giyim ve Moda Fuarı IFCO, İHKİB iştiraki İTKİB Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Markalarıyla ihracat yapmak isteyen üreticilerimiz ve koleksiyonları ile tüm dünyaya hizmet veren önemli tedarik firmaları fuarda sizlerle buluşacak.

Başta kadın ve erkek giyim, bebek ve çocuk giyim, kot ve spor giyim, abiye, gelinlik, iç giyim, çorap, deri ve kürk giyim ve ayakkabı olmak üzere üç yüzü aşkın firma onlarca ülkeden binlerce alıcıyla buluşacak.

Tasarımın, trendlerin ve markaların İstanbul'da tanıtılacağı, tüm dünyada ses getirecek uluslararası bir etkinlik olan Istanbul Fashion Connection, AB Ülkeleri, Birleşik Krallık, Rusya, Ukrayna ve ABD başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından alıcı firmalar ile ihracata yönelik katılımcılarını bir araya getirecek.

İHKİB, onlarca yurtdışı fuar, heyet organizasyonları, sanal ve fiziki ticaret heyetleri ve dünyanın dört bir yanında işbirliklerine sahip deneyimli ekibinin katılımıyla hedef ülkelerden binlerce alıcıyı İstanbul'da ağırlayacak.

NEDEN İSTANBUL?
Uluslararası operasyonel yetenekleri yüksek yeni tasarımlar sunan koleksiyonlar geliştirebilen imalatçı ve ihracatçılar, güçlü üretim kapasitesi ve lojistik avantajlarla fuarda yerlerini alacaklar.

Türkiye, hazır giyim tasarımında öncü ülkelerden biridir ve bu fuar, katılımcıların kendi koleksiyonlarını ve tasarımlarını dünyanın dört bir yanından gelen alıcılar aracılığıyla yeni lokasyonlara ve müşterilere tanıtacak ve tüm taraflar için faydalı olacak.

İstanbul, dünyanın en erişilebilir ve çekici şehirlerinden biri olduğu için bu fuar için mükemmel bir yer. Ziyaretçiler binlerce köklü ve gelecek vadeden tasarımcıyla tanışacak, yeni koleksiyonları ve tekstilleri keşfedecek, yeni iş ve çözüm ortaklarıyla tanışacak.

Türkiye'nin moda başkenti olan İstanbul, trendleri, modayı, tasarımı, markaları, ticareti ve işbirliklerini bir araya getirmek için ideal bir merkez.

İHKİB, bu canlı merkezi tüm dünyaya tanıtacak olan İstanbul Fashion Connection Fuarı ile hazır giyim sektöründe yeni bir dönem açmayı hedefliyor. İHKİB'in temsilcisi olduğu giyim sektörü, kadın ve erkek giyimden bebek ve çocuk giyime, abiye ve gelinlikten deri giyime, kottan spor giyime, iç giyimden çoraba ve ayakkabıdan çantaya kadar tüm ürün gruplarını tek bir çatı altında bir araya getiriyor.

Uluslararası operasyonel yetenekleri yüksek yeni tasarımlar sunan koleksiyonlar geliştirebilen imalatçı ve ihracatçılar, güçlü üretim kapasitesi ve lojistik avantajlarla fuarda yerlerini alacaklar.

Markalı ihracatçı arayanlar, markasını üretecek ihracatçı arayanlar ve tasarım arayışında olanlar gibi uluslararası hazır giyim alıcıları İstanbul Fashion Connection Fuarı'nda her türlü satınalma işleminde aradıkları hizmeti tek bir platformda bulabilecekler.

Bu fuarı diğer uluslararası fuarlardan ayıran önemli unsurlardan biri de erişilebilirliktir; Tasarımda erişilebilirlik, üretimde erişilebilirlik, marka açısından erişilebilirlik, fiyat-kalite dengesinde erişilebilirlik, hizmet hızı, kalite ve uygun fiyat ile erişilebilirlik, lojistik avantaj, teslim tarihleri açısından erişilebilirlik.

Ayrıca turizm ülkesi Türkiye'nin en nadide şehirlerinden biri olan İstanbul'un ve İstanbul'dan dünyanın çoğu şehrine direkt uçuş yapan havayolu şirketi Türk Hava Yolları'nın sunduğu avantajlarla IFCO’ya dünyanın her yerinden kolayca ulaşabilmek mümkündür.